Worldwide Air Freight

Lojistik yöntemler düşünüldüğünde verimlilik ve hız açısından en cazip başlıklardan olan havayolu taşımacılığı, özellikle denizaşırı lokasyonlarda tercih edilen bir yöntem olarak değerlendirilir. Ülkeler arası ya da kıtalar arası boyutta nakliye süreçleri için oldukça elverişli yöntem olan havayolu taşımacılığı kapsamında kargo uçakları gibi araçlar kullanılır. Her ne kadar maliyet ekseninde düşünüldüğünde karayolu lojistiğine göre daha yüksek aralıklarda yer alsa da havayolu taşımacılığı özellikle hızlı teslimatın gerekli olduğu durumlarda performans odaklı çözümler sunar.


Doğru Servis, Doğru Süre, Doğru Maliyet
Havayolu taşımacılığı, doğru servisi doğru süre ve maliyette hızlı bir biçimde sunmayı gerektirir. Bu nedenle tüm operasyonlarımızda bu ilkeye göre hareket ediyoruz.
İstaş olarak, konusunda uzman ekibimizle birlikte gerek ihracat gerekse de ithalat her boyutta yükünüzün taşınma sürecini etkin bir biçimde yönetiyoruz. Teklif verilmesinden, fiili gönderimin yapılmasına ve yükün nihai varış noktasına teslim edilmesine kadar geçen tüm süreçler için en doğru çözümleri üretiyoruz.

Immediately
Get a Quote!

Fill in the form to get in touch with our special customer representative and get detailed offer.

Customer Information
Post Information

Our Offices

  • T: +90 216 363 14 14
  • M: +90 532 225 76 45
  • İçerenköy Mh. Engin Sk. No:7 İstaş Plaza 34752 Ataşehir / İstanbul
  • T: +90 374 341 44 17
  • Camiatik Mah. 6.Sokak No: 4/1 Yeniçağa / Bolu / Türkiye
  • Ferhatpaşa Mah Yedpa Bulvarı İstaş Garage